[ Hakkımızda ]

İzmir Prefabrik

İzmir Prefabrik, prefabrik ev, modüler yapı teknolojileri alanında uzman mühendis kadrosuyla modern ve yeniliklerin yüzü olarak 2005 yılında kurulmuştur.

Yurt içi ve yurt dışı olmak üzere pek çok ülkeye hizmet vermiş bir çok projeyi başarıyla tamamlamıştır.

Avrupa standartlarına uygun üretimiyle dünyaya ismini duyuran prestij sahibi olan firmamız ihracat hacmini her yıl arttıran ülke ekonomisinin gelişmesi ve büyümesinde etkili bir markadır. Sektöründe ihtiyaç duyulan işçi kamplarından sosyal konutlara, toplu konutlardan sosyal tesislere, ticari binalardan spesifik tasarımlı binalara kadar çok geniş bir alanda ön üretimli yapı çözümleri sunar.

Depreme Dayanıklı

Prefabrik evlerimiz yapı itibari ile depreme dayanıklı olarak üretilmektedir. Tüm deprem bölgelerinde kullanıma uygundur.

Hızlı Kurulum

Prefabrik evlerimizin inşa süreleri de, betonarme yapılara göre oldukça hızlıdır. Dilediğiniz zaman montaj hizmeti alabilirsiniz.

Size Özel Yapı

Prefabrik ev modellerimizden içinize sinen olmadıysa, mimarlarımızdan size özel bir çalışma talep edebilirsiniz.

Garantili Hizmet

Evlerimiz uzunca süre bir çok konuda İzmir Prefabrik garantisi kapsamındadır. İçiniz rahat olsun !

[ +]
Yıllık Tecrübe
[ +]
Bir yılda Proje
[ K+]
Yeni Tasarım
[ +]
Mutlu Müşteri
Tiktok takipçi satın al instagram takipçi satın al google.com.tr izmir saç ekimi izmir saç ekim merkezi izmir web tasarım web tasarım google seo hizmeti manisa haberler ordu haberler beğeni satın al google seo lesonya görev yap para kazan izmir tentebodrum tente izmir evden eve nakliyat izmir korsan taksi